Kolizja lub wypadek na drodze może wiązać się z uszkodzeniami aut oraz obrażeniami ciała ludzi. Aby chronić się przed finansowymi skutkami takich zdarzeń, warto zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia NNW, czyli od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Firma Link4 oferuje polisy obejmujące zarówno kierowcę, jak i pasażerów. Można je wykupić w pakiecie z ubezpieczeniem OC i AC, a za zakup przez Internet Link4 oferuje atrakcyjne zniżki.

Szerokie wsparcie osób poszkodowanych

Ubezpieczenie NNW stanowi wsparcie dla osoby ubezpieczonej oraz jego najbliższych w razie wypadku komunikacyjnego. Trzeba pamiętać, że obrażenia ciała mogą zmienić dalsze życie osób poszkodowanych, a środki finansowe mogą być potrzebne na leczenie lub rehabilitację przywracającą zdrowie i sprawność ruchową. Firma Link4 gwarantuje szybką wypłatę odszkodowania, która zostanie zrealizowana jeszcze w trakcie leczenia. Środki można wykorzystać na cele związane z hospitalizacją poszkodowanego, a także na pokrycie kosztów pogrzebu w przypadku śmierci.

Odszkodowanie za różnego typu zdarzenia

Warto zwrócić uwagę, że polisa NNW w Link4 obejmuje nie tylko obrażenia odniesione w wypadku drogowym. Na pomoc kierowca może liczyć także w innych sytuacjach, takich jak następujące:

– wsiadanie lub wysiadanie z samochodu,

– tankowanie auta na stacji paliw,

– załadunek lub rozładunek pojazdu.

Odszkodowanie będzie więc wypłacone, na przykład, po zaistnieniu nieprzewidzianego zdarzenia w przerwie dłuższej podróży lub na parkingu blisko swojego miejsca zamieszkania. Ochrona działa nie tylko w Polsce, lecz na terenie całego świata. Odróżnia to ofertę Link4 od innych firm ubezpieczeniowych, które zwykle różnicują zakres usług dostępnych w naszym kraju i w innych krajach europejskich.

Rozszerzenia podstawowego zakresu usług

Firma Link4 oferuje zakup ubezpieczenia NNW w pakiecie z ubezpieczeniem OC i AC. Dzięki temu można uzyskać niską cenę składki ubezpieczeniowej. Dodatkowo ochronę można rozszerzyć o wariant zapewniający dostęp do lekarzy specjalistów, a także badań i zabiegów ambulatoryjnych. Wśród innych udogodnień w ramach współpracy z Link4 warto też wymienić możliwość skorzystania z kalkulatora ubezpieczeń oraz opcji zawarcia umowy online. Pozwala to szybko zapoznać się z szeroką ofertą firmy i wybrać najlepszy wariant polisy, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Oferta ubezpieczeniowa firmy Link4 powoduje, że można skutecznie zabezpieczyć się na wypadek kolizji na drodze. Osoba poszkodowana może otrzymać środki finansowe w terminie nie dłuższym niż 30 dni od czasu zgłoszenia szkody. W wielu przypadkach oznacza to możliwość zapewnienia sobie opieki medycznej na etapie hospitalizacji lub w okresie niezbędnej rehabilitacji. O szczegóły oferty warto spytać konsultanta Link4 lub zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na rozbudowanej stronie internetowej ubezpieczyciela.