Przeglądając oferty kont bankowych możemy się spotkać także z kontem osobistym z premią. Przede wszystkim daje konto działa jak wszystkie inne. Mianowicie najczęściej prowadzenie jego nic nas nie kosztuje. Możemy kiedy chcemy wypłacać nasze środki z bankomatu bezpłatnie, a także wykonywać przelewy krajowe. Korzyści jest naprawdę sporo. Możemy otworzyć produkt tego rodzaju i cieszyć się dodatkową gotówką. Dla niektórych to mało realne, jednak prawdziwe.

Osobiste konto bankowe. Z premią?

Wystarczy jedynie założyć swoje własne konto osobiste w planie, który oferuje dany bank. Następnie przekazywać daną ilość pieniędzy na swój rachunek, może to być wynagrodzenie za pracę, emerytura czy renta. Należy także wykonywać transakcje za pomocą karty płatniczej. Jeśli będziemy wykonywać takie transakcje na minimum kwoty podanej w warunkach, to w niedługim czasie możemy cieszyć się premią. Aby jednak korzystać z takiego przywileju, musimy co miesiąc przestrzegać tych warunków i wykonywać te same czynności. Wówczas wtedy w danym terminie każdego miesiąca mamy szansę na otrzymanie premii.

osobiste konto bankowe. Zalety konta z premią?

Jako posiadacze takiego produktu, możemy skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek. Można powiedzieć, że to idealna propozycja dla ludzi, którzy cenią wygodę i łatwe rozwiązania bankowe. Procedura założenia go nie jest trudna. Lecz każdy bank ma własną i to właśnie jej trzeba się przestrzegać. W oddziale danego banku możemy dowiedzieć się większej ilości informacji na ten temat. Właściwie dzięki tej opcji możemy w pewnym sensie zarobić.

Osobiste konto bankowe. Co będzie potrzebne?

Przede wszystkim niezbędne będą trzy rzeczy. Najpierw musimy złożyć wniosek o chęci posiadania takiego konta. Później zawieramy umowę o osobistym rachunku. Pozostaje nam już wtedy złożyć wniosek o wydanie karty i podpisanie o nią umowy. Oczywiście potrzebne będą także dokumenty takie jak: dowód osobisty czy paszport. Dany bank może od nas wymagać także innych. W takim przypadku należy skontaktować się z placówką i zapytać. Premie są uzależnione od zaangażowania danego klienta, czyli im więcej korzysta on z konta tym ma szansę na większą premię. Jej kwoty nie są duże, lecz dzięki temu rozwiązaniu możemy otrzymać dodatkowe środki. Warto pomyśleć o tym i zastanowić się czy nie chcemy jednak zamienić swojego dotychczasowego rachunku na ten. Być może będzie on dla nas bardziej opłacalny.